درباره ما:

ایران مموری با هدف فروش عمده و ارائه خدمات تخصصی محصولات گروه حافظه و تجهیزات ذخیره سازی تاسیس شده است.

ایران مموری سامانه ای است که تامین کنندگان و واردکنندگان اصلی کشور در آن اقدام به فروش و عرضه محصولات خود می کنند و همینطور خریداران می توانند بدون واسطه از تامین کنندگان اصلی کشور خریدهای خود را انجام دهند و وظیفه ایران مموری وصل کردن هرچه بهتر و با سهولت بیشتر دو طرف به یکدیگر است .

کاربران اصلی مجموعه ایران مموری فروشگاه ها، شرکت های خصوصی و دولتی، ارگان ها و سازمان ها و تمام کسانی که به صورت عمده خرید می کنند می باشد.


هدف :

هدف ایران مموری و اعضای این مجموعه از روز اول بر این بوده که مجموعه ای کامل و جامع از محصولات گروه حافظه را با تنوع بالا در یک فروشگاه آنلاین داشته باشیم و بتوانیم با ارائه بستری شفاف قیمت های دسته اول را از تامین کنندگان اصلی کشور به صورت کاملا آنلاین و سیستماتیک و به بهترین نحو به دست مشتریانمان برسانیم.


رسالت :

با حمایت و همراهی مشتریان ایران مموری، رسالت خود را برا این نهاده ایم که در راستای اشتغال زایی کشور گام برداریم و محل و بستری را فراهم کنیم که چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم بتوانیم از تخصص و انگیزه جوانان کشور جهت پیشبرد و هرچه بهتر کردن خدمات ایران مموری استفاده کنیم.

چرا ایران مموری را برای خرید انتخاب کنیم؟