حافظه اس اس دی کینگستون مدل Kingston Ghost Town NVMe M.2 SSD انقلابی در سرعت را نوید می دهد

حافظه اس اس دی کینگستون مدل Kingston Ghost Town NVMe M.2 SSD انقلابی در سرعت را نوید می دهد

02:001810

Ghost Town یکی از حافظه های اینترنال NVMe M.2 کینگستون حداکثر سرعت خواندن و نوشتن 7000 مگابیت در ثانیه را نوید می دهد و همین امر باعث می شود که به سریعترین هارد PCIe 4.0 که تا کنون دیده اید تبدیل شود.

شرکت سازنده حافظه کینگستون امروز از جدیدترین نسخه حافظه اس اس دی اینترنال PCIe 4.0 M.2 خود پرده برداشت و همچنین مجموعه ای از نسخه های جدید در دنیای هارد اکسترنال و هاردهای سرور را معرفی کرد.

هارد اینترنال NVMe M.2 که در حال حاضر به عنوان Ghost Town شناخته می شود؛ سرعت های جدید فوق العاده را برای مشخصات PCIe 4.0 را نوید می دهد  (حداکثر سرعت خواندن و نوشتن 7000 مگابیت در ثانیه). این امر باعث می شود تا سریعترین هارد PCIe 4.0 که تا کنون تولید شده است را مشاهده کنیم؛ همه هشت کانال پهنای باند موجود در اوج عملکرد تئوری مشاهده شدند.

تا کنون سریعترین هارد SSD کینگستونی که تا به حال آزمایش کرده ایم؛ هارد Kingston KC2000 بوده است. این هارد خوب تنها به عنوان یک هارد PCIe 3.0X4 شناخته می شود و فقط می تواند آرزوی دستیابی به حداکثر سرعتی که کینگستون برای Ghost Town گازرش می دهد؛ باشد.

مورد بعدی؛ هارد اس اس دی اکسترنال Kingston XS2000 است. Kingston XS2000 از استاندارد اتصال جدید USB 3.2 Gen 2×2 استفاده می کند که امکان انتقال داده حداکثر 2500 مگابیت در ثانیه را فراهم می آورد. قرار است این هارد در ظرفیت های ذخیره سازی متنوع 500 گیگابایت تا 2 ترابایت عرضه شود.

به طور خلاصه؛ کینگستون جدیدترین هارد سمت سرور را تحت نام DC1500M معرفی کرد. این هارد جایگزینی برای هارد اس اس دی کینگستون DC1000M U.2 NVMe می باشد و هنگام عرضه از چندین نام مختلف پشتیبانی می کند. در حال حاضر همه این اخبار در مورد معرفی هاردهای جدید کینگستون بوده است و هنوز چیزی در مورد قیمت یا تاریخ در دسترس بودن هاردها منتشر نشده است؛ اما با انتشار اطلاعات جدیدتر در ماه های آینده؛ ما شما را با خبر خواهیم کرد.

منبع
PCMAG

20 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند