MSI حافظه SSD جدید خود را معرفی کرد و نوید رکورد سرعت را برای گیمرها می دهد

MSI حافظه SSD جدید خود را معرفی کرد و نوید رکورد سرعت را برای گیمرها می دهد

01:141860

MSI امروز با انتشار ویدیوی اولین حافظه SSD خود؛ در مسیر جدیدی گام برداشت. این حافظه که به طور خلاصه MSI SSD نامیده می شود؛ گیمرهایی که با کامپیوترهای شخصی بازی می کنند و از رابط PCIe 4.0 استفاده می کنند را مورد هدف قرار داده است.

این درایوها حداکثر توان عملیاتی مشابه با آنچه که کینگستون برای درایو جدید Ghost Tree خود ارائه می دهد را نوید می دهند؛ هر چند جزئیاتی در مورد تاریخ انتشار و قیمت هر دو درایو هنوز اعلام نشده است. ما از MSI سوال کردیم که آیا این درایوهای جدید  به پروژه Ghost Tree کینگستون مربوط می شود یا خیر؟ اما این شرکت از پاسخ و اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

تا زمان عرضه محصول، ایده دست یابی به سرعت 7000 مگابیت در ثانیه حافظه PCIe Gen 4 SSD به صورت تئوری باقی خواهد ماند و همچنین وعده دستیابی به حداکثر سرعت نوشتن 6900 مگابیت در ثانیه در دینای تئوری باقی خواهد ماند. اما هنوز هم این درایوها بسیار هیجان انگیز هستند چون کنسول های بازی اصلی و کامپیوترهای شخصی به روش های جدیدی را برای کاهش زمان بارگیری برای گیمرها دست پیدا خواهند کرد و این احتمال وجود دارد که بعضی از آنها همه این تاخیرها را از بین ببرند.

 

منبع
PCMAG

20 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند